Комментарии к сообщению #150163

Вот выдержка отчета с болгарского сайта.... Получается, что забил со штрафного Гейнрих и потом Луценко...
Читается, по-моему, легко... Даже без болгарского толмача:)))

През първото полувреме футболистите на Торпедо имаха пълно превъзходство и логично откриха резултата. В 31-та минута нападателят Генрих изпълни точно пряк свободен удар и изведе своите напред, а в 55-та Лусенко бе най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле и направи 2:0.

Две минути по-рано новото попълнение на "железничарите" - Иван Пасков получи втори жълт картон за груб фаул и бе принуден да напусне терена. На негово място влезе Калоян Караджинов.

"Червено-черните" обаче отвърнаха като ужилени. В 58-ата минута сърбинът Саша Антунович се възползва от неразбирателство в защитата на руснаците и намали резултата на 1:2. Малко след това Малин Орачев оформи крайния резултат 2:2. Той получи отличен пас от Антунович, и от границата на наказателното поле бе безпогрешен.

В сряда "железничарите" ще изиграят последната си контрола в Кипър - срещу местния Алки.

tittor, 85.140.39.50, Вторник, 21 февраля 2006 21:38